Про нас

Reshim. — це гуманітарний хаб, який підтримує проєкти допомоги. Ми хочемо, щоб якомога більше людей брало участь у вирішенні гуманітарних проблем, спричинених російським вторгненням в Україну.

З перших днів війни ми спостерігали за тим, як волонтери з різних країн почали допомагати постраждалим. Дехто вивозив біженців, дехто шукав їм житло, інші збирали гуманітарку. Ми б хотіли підтримати ці ініціативи та знайти шляхи задля полегшення їх роботи.

Для цього ми створили спеціальні безкоштовні сервіси. Вони допомагають гуманітарним проєктам з просуванням, пошуком людей та вирішенням нестандартних задач.

  • У нас є великий каталог, де можна дізнатись, які є ініціативи. Рубрікатор дозволяє шукати їх за назвою або за проблематикою. База постійно оновлюється.
  • Також ми ведемо канал про життя волонтерів — розповідаємо, хто і як вирішує проблеми, пов’язані з війною в Україні, беремо інтерв’ю, пишемо тексти, проводимо опитування. Підпишіться та залишайте комаентарі.
  • Одна з наших головних цілей - показати, що допомагати це просто. Кожен з нас може бути корисним, незалежно від того, що вміє, в якій країні мешкає та якою мовою розмовляє. Аби стати волонтером вже сьогодні, підпишіться на наш спеціальний канал Reshim.Help. В ньому з’являються запроси від проєктів, оголошення про набір людей та вакансії в гуманітарній сфері. Обирайте будь-яку позицію і залишайте коментар. З вами обов’язкого зв’яжуться.
  • Навіть якщо ви не знайшли для себе відповідної вакансії в Reshim.Help, зазирніть в наш розділ «Хочу допомогти». Там ви дізнаєтесь, яким чином можна допомогти та як підтримати гуманітарні проєкти.
  • Ви можете стати частиною хаба Reshim. Нам потрібні експерти із різних сфер, люди, які можуть консультувати або фінансувати проєкти допомоги. Будь-які питання або пропозиції можна надсилати нам через Reshim. Бот.

Ми хочемо, щоб наш хаб стал місцем, де зустрічаються волонтери та проєкти допомоги, де засновники ініціатив спілкуються та вигадують нові ідеї, де будь-хто може поділитись своїм баченням того, як вирішити ті чи інші гуманітарні виклики.

Команда Reshim.