Для проєктів

Мы придумали декілька безкоштовних сервісів для проєктів допомоги. Деякі з них вже працюють, деякі запрацюють найближчим часом. Напишіть в наш чат-бот, якщо хочете ними скористатися.

Якщо вашому проєкту потрібна допомога, напишіть нашому боту і розкажіть про нього.
https://t.me/reshim_hub_bot?start=register_project_for_help

Що ми пропонуємо прямо зараз

Просування — розповімо про ваш проєкт

  • Пост в телеграм-каналі

Ми з радістю розповімо про ваш проєкт та його новини в телеграм-каналі Reshim. Пости виходять кожен день і зараз їх бачить блізько 2 тис. наших підписників.

  • Лонгрід/інтерв’ю

Ми напишемо про вас великий журналістський текст або зробимо інтерв’ю. Для цього потрібно буде домовитись про онлайн-зустріч і познайомитись. Текст з’явиться на сайті reshim.org, а його анонс можно буде побачити в телеграм-каналі Reshim. і в нашому дайджесті. Ми не будемо проти, якщо ви опублікуєте написаний нами текст де-небудь ще.

  • Додавання в каталог

Ми створюємо базу, де збираємо різні гуманітарні ініціативи. Розкажіть нам про свій проєкт і ми додамо його до каталога - таким чином його буде простіше знаходити волонтерам та людям, які потрібують допомоги.

Пошук людей — знайдемо потрібну людину

  • Пошук волонтерів

У нас є канал Reshim. Help, де ми шукаємо людей, які готові долучитись до гуманітарної допомоги. Ми публікуємо в ньому вакансії та запроси від проєктів. Напишіть нам, яка людина потрібна вашій команді і ми почнемо її пошуки.

  • Допомога спеціалиста

Часто проєктам потрібні люди, що мають конкретні навички, наприклад, оператор або smm-редактор. Мова може йти не тільки про волонтерство, а й про комерційне співробітництво. Пошук таких людей - теж частина наших сервісів.

  • Консультація експерта

Якщо у вас виникають питання в якійсь специфічній тематиці, наприклад, в сфері IT, юриспруденції або в гуманітарній сфері, то в даному випадку неможливо обійтись без експерта. Ми допоможемо знайти людину, яка проконсультує вас.

Сервіси в розробці

Окрім допомоги з просуванням проєктів та пошуком людей ми також працюємо і над розробкою інших сервісів. Поки що ними неможливо скористатись але коли вони запрацюють - ми розповімо вам про це в нашому каналі.

  • Фандінг

Ми готуємось допомагати проєктам збирати кошти та шукати спонсорів. До того ж, ми теж отримуємо донати, які будуть розподілені між ініціативами.

  • Сервіс роботи без зареєстрованої юридичної особи

Цей інструмент допоможе вести бухгалтерський облік проєктам, які не мають зареєстрованого НКО або іншого юридичного статусу.

  • Колаборація проєктів

Ми тримаємо зв’язок з багатьма проєктами та часто помічаємо, що різноманітні ініціативи можуть бути корисними одна одній. Томи ми допомагаємо їм об’єднуватись та удосконалюємо цей процес. Для цього ми працюємо над розробкою спеціальних майданчиків, де учасники проєктів зможуть зустрічатися, взаємодіяти, обговорювати плани та домовлятися про колаборації.