Українська Волонтерська Служба

Українська Волонтерська Служба

Коротко
Українська Волонтерська Служба — громадська організація, що розвиває культуру волонтерства в Україні. Під час війни займаються координацією волонтерської та гуманітарної допомоги в Україні.
Страны
Email
Related to Новости (Решения)
TikTok
Twitter
YouTube
  1. Поширюють якісну інформацію про волонтерство.
  2. Консультують з питань, пов'язаних з волонтерством та гуманітарною допомогою. 150+ кейс-менеджерів щодня консультують людей в чат-боті «Волонтерська гаряча лінія».
  3. Для швидкого пошуку гуманітарної та волонтерської допомоги створили платформу Паляниця.Інфо, на якій зібрано понад 900 перевірених організацій в кожному куточку України.
  4. Залучають волонтерів для допомоги населенню та волонтерським організаціям. В локальних чатах команда публікує оголошення про те, яка допомога необхідна в місті: організаціям, місцевим штабам тероборони, центрам переселенців, звичайним мешканцям тощо. Волонтери можуть відгукнутись на запит та надати допомогу.
  5. Здійснюють адресну допомогу населенню. Завдяки підтримці волонтери щодня доставляють продуктові набори та ліки для стареньких, автоволонтери — перевозять необхідну допомогу та маломобільних людей.
  6. Проект "Близькі" — підтримка окупованих територій, для якого відкрили збір коштів. Зібрані кошти будуть передавати місцевим волонтерам, які зможуть закупити продукти, ліки та іншу необхідну допомогу для вразливих верств населення.